Logo Rauschert
rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
Illustration
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

Ceramiczne odlewy ciśnieniowe

Najwyższa jakość dla kompleksowego designu
 

Ze swoim ponad 40-letnim doświadczeniem w zakresie formowania wtryskowego ceramiki Rauschert zdobył wielu zadowolonych klientów w dziedzinie budowy maszyn, technologii czujników, techniki medycznej, elektrotechniki i elektroniki. Własna narzędziownia reaguje elastycznie na zmiany designu, niezbędne naprawy i chroni tym samym również design klienta w globalnej konkurencji.

Ponad 1000 wyprodukowanych dotychczas metodą formowania wtryskowego ceramicznych elementów konstrukcyjnych wymaga stosowania szerokiej palety materiałów w zależności od różnych profili wymagań klientów. Tak więc tlenek glinu w zależności od zawartości (od 96% do 99,9%) jest poddawany odpowiedniej obróbce zależnej od właściwości materiału, designu strukturalnego i kolorów. Tlenek cyrkonu ma dużą wytrzymałość krawędzi i jest izolatorem termicznym. Dwutlenek tytanu jako półprzewodnik odprowadza ładunki elektrostatyczne. Steatyt ze swoim wysokim elektrycznym oporem izolacyjnym nadaje się do zastosowań elektrotechnicznych.

Produkując elementy w jednym kroku, bez dalszej obróbki, formowanie ceramiki metodą wtryskową daje konstruktorowi możliwość stworzenia projektu trójwymiarowego o wysokim stopniu swobody. Przez dalszą obróbke na własnych pięcio-osiowych frezarkach CNC, jesteśmy w stanie udoskonalić bryłę przed i po wypaleniu, do stopnia, który nie jest do osiągnięcia w produkci elementów w jednym kroku.    

 

Keramikspritzguss von Rauschert

Mikroczęści o najwyższej precyzji wykonane metodą formowania wtryskowego

Zadaj pytanie!

Pan Pani * Proszę wypełnić wszystkie pola

rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE