rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
Firma
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

Zdjęcie Paula Rauscherta
Paul Rauschert, założyciel firmy

1898 - rok założenia
1923 - 25 lat Rauschert
1948 - 50 lat Rauschert
1973 - 75 lat Rauschert
1998 - 100 lat Rauschert
Drugie stulecie


"Silna firma o długiej tradycji z historią wielu innowacji i sukcesów."

 

 

wer

Drugie stulecie istnienia firmy Rauschert

Międzynarodowe przedsiębiorstwo zostaje poddane restrukturyzacji. Różne obszary firmy Rauschert tworzą prawnie niezależne podmioty.

W 2002 roku wraz z zakupem zakładu ceramicznego w Barcelonie powstaje Rauschert Espana. W tym samym roku w Hermsdorf rozpoczyna się produkcja ceramicznych elementów konstrukcyjnych (ceramika typu PTC).

Wraz z założeniem w 2003 roku Rauschert Italia, obecność firmy na rynku rozszerza się w kierunku Europę Południowej. W latach 2003 do 2005 powstają filie w Chinach (Szanghaj), Indiach (Pondicherry) i Meksyku (Aguascalientes). W ten sposób Rauschert podejmuje wyzwania globalizacji.

W 2006 roku powstaje przedsiębiorstwo Inopor. To wspólne przedsięwzięcie okazuje się być sprawnie funkcjonującym dostawcą filtratów ceramicznych. W tym samym roku sprzedany zostaje oddział inżynierii procesowej (Verfahrenstechnik).

W 2009 roku utworzone zostają nowe oddziały „Elementy konstrukcyjne i podzespoły”, „Inżynieria” i „Rauschert Solar”.

Dziś Rauschert jest globalnie obecnym przedsiębiorstwem z dwunastoma zakładami produkcyjnymi i ośmioma dodatkowymi oddziałami dystrybucyjnymi. Oferujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb produkty z ceramiki technicznej, kształtek z tworzyw sztucznych, elementy hybrydowe, a dalej moduły i podzespoły, usługi inżynerskie oraz doradztwo  dla odbiorców przemysłowych – zawsze na czas - zawsze Rauschert.

Nawiąż z nami współpracę

 

 

               

 

 

 

 

 

 

 

rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE