rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
Firma
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

Zdjęcie pierwszego zakładu Rauschert

Historia firmy

"Już sześć lat póżniej  zatrudnia 150 współpracowników."

1898 - rok założenia
1923 - 25 lat Rauschert
1948 - 50 lat Rauschert
1973 - 75 lat Rauschert
1998 - 100 lat Rauschert
Drugie stulecie

Dowiedz się więcej na temat historii grupy Rauschert

więcej

 

 

wer

Grupa Rauschert jest niezależnym, zarządzanym przez rodzinę założyciela przedsiębiorstwem istniejącym od 1898 roku. Na całym świecie zatrudnia około 1200 współpracowników w dwunastu zakładach produkcyjnych i w ośmiu dodatkowych oddziałach dystrybucyjnych.

Skorzystaj z naszego ogromnego doświadczenia w produkcji izolatorów ceramicznych, tworzyw sztucznych, kompozytów, powłok, budowy maszyn i instalacji przemysłowych lub wykorzystaj naszą światową sieć dystrybucyjną, a bedziesz zaskoczony naszą znakomitą obsługą.

Dowiedz się więcej na temat rozmieszczenia Grupy Rauschert na świecie dalej

 


Mikroskop

  Kompetencje

Rauschert stawia czoło nowym wyzwaniom. Projektuje i dostosowuje produkty z ceramiki, tworzyw sztucznych, metalu oraz róznego rodzaju kompozytów do indywidualnych potrzeb.

  Innowacje
 

Szeroka gama materiałów do produkcji ceramiki technicznej, powłok i kształtek z tworzyw sztucznych oraz zróżnicowane procesy formowania oferują użytkownikowi wysoki potencjał innowacyjny do wdrożenia nowych produktów, wykorzystując nasze podzespoły.

Nawiąż z nami kontakt

We współpracy z Fraunhofer Institut i instytutami uniwersyteckimi stale udoskonalane są tworzywa i metody ich łączenia w elementy hybrydowe.


rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE