Logo Rauschert
rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
Illustration
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

Elektrody zapłonowe i jonizacyjne

Innowacyjne rozwiązania dla wszystkich typów palników

W historii sukcesu Rauschert w połowie lat osiemdziesiątych rozpoczął się nowy rozdział: produkcja izolatorów ceramicznych do świec zapłonowych i elektrod zapłonowych. Wkrótce opracowaliśmy pierwsze kompletne elektrody zapłonowe do palników olejowych i gazowych.

Elektroda zapłonowaElektroda zapłonowa jonizacyjna w akcji Elektdrody zapłonowe i czujniki

Dziś nasza produkcja komponentów zapłonowych składa się z w pełni automatycznej linii montażu kabli, nowoczesnego parku maszynowego do produkcji elektrod i przede wszystkim – z wysoce zmotywowanego zespołu projektantów i producentów.

Połączenie hasła „Made in Germany” z korzyściami kosztowymi zakładów niskobudżetowych uczyniły z nas wiodącego dostawcę systemów zapłonowych do palników olejowych, gazowych i na paliwo stałe.

Nasi doświadczeni partnerzy oferują najlepsze możliwości doradcze i rozwojowe. Ścisła współpraca i optymalny podział zadań gwarantują możliwie najwyższą jakość pracy.

Elektrody zapłonowe, elektrody jonizacyjne i palniki zapłonowe

 • Projektujemy elementy zapłonowe i elektrody monitorujące zgodnie z Państwa wymaganiami.
 • Komponenty standardowe systemu zapłonowego mogą być łączone zgodnie z zasadą budowy modułowej.
 • Różnorodne materiały, z których wykonane są druty spełniają najwyższe standardy.
 • Przewody zapłonowe, kable zapłonowe, przewody jonizacyjne i kable jonizacyjne pochodzą z własnej linii montażowej.
 • Rapox, Steatit steatyt i wszystkie powszechnie stosowane materiały ceramiczne są produkowane we własnym zakresie.

Szybko, elastycznie i innowacyjnie

 • Porozmawiajcie z nami już w fazie rozwoju! Z naszym doświadczeniem znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązania, które dzięki elastycznej produkcji można szybko zrealizować i dostarczyć.

Wszechstronne możliwości produkcyjne

 • Najróżniejsze technologie produkcji i lokalizacje zakładów umożliwiają realizację prawie wszystkich pomysłów począwszy od produktów niskobudżetowych na produktach typu high-tech kończąc.

Od pojedynczych elementów do dużych serii

 • Nasz dział budowy wzorów i małych serii oferuje niskonakładową, elastyczną produkcję niewielkich serii i zbliżoną do produkcji seryjnej produkcję prototypów. A racjonalna produkcja seryjna gwarantuje niezawodność i niskie ceny.

Know-how i chęć innowacji

 • Nasz zespół wypracował bogate doświadczenie i wciąż szuka nowych dróg i rozwiązań. Skonfrontujcie nas Państwo ze swoimi wymaganiami!

Kompletne podzespoły

 • Dostarczamy Państwu kompletną jednostkę. Otrzymujecie Państwo elektrody z kablami przyłączeniowymi zamocowanymi na stałe lub dostarczanymi luzem oraz z opracowanym specjalnie dla Państwa zapłonnikiem iskrowym – wszystko z jednej ręki!

Kompetentni partnerzy dialogu

 • Pełni zaangażowania pracownicy o dużym doświadczeniu praktycznym gwarantują satysfakcjonujące rozwiązania i współpracę ukierunkowaną na osiągnięcie celu.

Krótkie terminy dostaw, doskonały serwis

 • Siedziba w Niemczech nie jest naszą wadą! Możemy szybko reagować i jesteśmy zawsze na miejscu. Pytania wyjaśniamy szybko i bez zbędnej biurokracji. Jak najkrótsze terminy dostaw są dla nas oczywiste.

Gazoszczelność, beziskrowość lub szczególna odporność na korozję – spełniamy Państwa oczekiwania!

Systemy zapłonowe dla palników gazowych Palnik - elektroda

 

Nasz prospekt „…zünden ist unsere Sache”

Imageprospekt "... zünden ist unsere Sache" Download Imageprospekt Zündkomponenten Prospekt „…zünden ist unsere Sache“ do pobrania

Nasza karta produktu „Komponenty zapłonowe“

Produktblatt Zündkomponenten von Rauschert Download Produktblatt Zündelektroden Karta produktu „Komponenty zapłonowe” do pobrania

Osoba do kontaktu

Katarzyna Andreasik

Rauschert Sp. z o.o. Sp.k.
Ulica Jeleniogórska 4
58-533 Mysłakowice
Polska

andreasik@rauschert.com.pl
Telefon +48 75 75
Fax +48 75 75

Pan Pani * Proszę wypełnić wszystkie pola

rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE