Logo Rauschert
rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
Illustration
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

Komponenty systemowe i moduły gotowe do zamontowania z tworzywa sztucznego i metalu

Połączenie wszystkiego co najlepsze: metal, tworzywo i ceramika

Jaka kombinacja elementów konstrukcyjnych najlepiej odpowiada Państwa potrzebom? Jakie możliwości otwiera uzasadniony technicznie i ekonomicznie montaż części? Dzięki naszej obszernej wiedzy w zakresie materiałów i konstrukcji doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach.

Obudowa sterownika z polimeru poliamidowego z okienkiem z poliwęglanu Przełączniki z tworzywa sztucznego Kompletny czujnik do pomiaru przepływu

Przykład 1:
Obudowa sterownika niwelatora laserowego z poliamidu z wykonanym w nim wtryskowo okienkiem z poliwęglanu (ciężar ok. 150 g). Odkształcenie zminimalizowane przez użycie mieszanki materiałowej: włókno szklane – kulki szklane.

Przykład 2:
Uchwyty przełączników do elektrycznych rozdzielni niskiego napięcia i zespoły blokujące z zamkiem z poliamidu i komponentów mosiężnych (ciężar 50-500 g).

Przykład 3:
Kompletny zespół czujników do pomiaru przepływu z reduktorem strumienia objętości w elektrycznym ogrzewaczu przepływowym. Materiały: poliamid, PPO, PVDF, metal. Montaż za pomocą zatrzasków i śrub.

 

Kompletna obudowa wirnika Obudowa dla sterownika elektroniki w pralce Poliamidowa głowica do laserowego niwelatora
Przykład 4:
Kompletna obudowa wirnika w maszynach włókienniczych składająca się z korpusu podstawowego i pokrywy (materiał poliwęglan), zgrzewana ultradźwiękowo, z doklejoną uszczelką gumową, zestawem montażowym i nalepką. Ciężar ok. 280 g.

Przykład 5::
Kompletna obudowa elektronicznej płytki sterowniczej w pralce składająca się z płyty podstawowej i pokrywy (poliwęglan o zmniejszonej palności) zmontowana ze światłowodami (pleksiglas) i przyciskami (2 komponenty TPE i PE). Ciężar ok. 160 g.

Przykład 6:
Kompletna głowica wirnika niwelatora laserowego składająca się z płyty podstawowej i obudowy (poliamid) z 7 wstawkami metalowymi i nadrukiem. Ciężar ok. 460 g.

Nasze komponenty systemowe składają się ze zmontowanych lub hermetyzowanych ??? części precyzyjnych z tworzyw sztucznych połączonych z częściami gumowymi, ceramicznymi i/lub metalowymi.

Części te są łączone pół- lub w pełni automatycznie za pomocą:

  • hermetyzacji

  • zgrzewania ultradźwiękowego

  • zaczepiane

  • łączenia śrubami

  • klejenia

Opcjonalnie oferujemy:

  • znakowanie za pomocą tampondruku
  • zastosowanie systemów uszczelniających z pianki poliuretanowej

Porozmawiajcie z nami! Bądźcie dla nas wyzwaniem!

Osoba do kontaktu

Robert Wiśniewski

Rauschert Sp. z o.o. Sp.k.
Ulica Jeleniogórska 4
58-533 Mysłakowice
Polska

wisniewski@rauschert.com.pl
Telefon +48 75 75 45 206
Fax +48 75 64 39 573

 

Pan Pani * Proszę wypełnić wszystkie pola

rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE