Logo Rauschert
rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
Illustration
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

KOMPONENTY SYSTEMOWE

Połączenie wszystkiego, co najlepsze

Nasze komponenty systemowe składają się ze zmontowanych lub hermetyzowanych części precyzyjnych z tworzyw sztucznych połączonych z częściami gumowymi, ceramiki i/lub metalowymi.

Steuerungsgehäuse aus Polyamid mit eingespritztem Sichtfenster aus Polycarbonat für Laser-Nivilliergerät Schaltergriffe für elektrische Niederspannungsschaltanlagen Komplette Sensorikeinheit zur Durchflussmessung mit Volumenstromreduzierung in einem Elektro-Durchlauferhitzer

Przykład 1:Obudowa sterownika niwelatora laserowego z poliamidu z wykonanym w nim wtryskowo okienkiem z poliwęglanu (ciężar ok. 150 g). Odkształcenie zminimalizowane przez użycie mieszanki materiałowej: włókno szklane – kulki szklane.

Przykład 2:Uchwyty przełączników do elektrycznych rozdzielni niskiego napięcia i zespoły blokujące z zamkiem z poliamidu i komponentów mosiężnych (ciężar 50-500 g).

Przykład 3:Kompletny zespół czujników do pomiaru przepływu z reduktorem strumienia objętości w elektrycznym ogrzewaczu przepływowym. Materiały: poliamid, PPO, PVDF, metal. Montaż za pomocą zatrzasków i śrub.

 

Komplettes Rotorgehäuse für Spinnboxen in Textilmaschinen Komplettes Gehäuse für Elektronik-Steuerplatine in Waschmaschine Kompletter Rotorkopf für Laser-Nivelliergerät
Przykład 4:Kompletna obudowa wirnika w maszynach włókienniczych składająca się z korpusu podstawowego i pokrywy (materiał poliwęglan), zgrzewana ultradźwiękowo z doklejoną uszczelką gumową, z zestawem montażowym i nalepką. Ciężar ok. 280 g.

Przykład 5::Kompletna obudowa elektronicznej płytki sterowniczej w pralce składająca się z płyty podstawowej i pokrywy (poliwęglan o zmniejszonej palności) zmontowana ze światłowodami (pleksiglas) i przyciskami (2 komponenty TPE i PE). Ciężar ok. 160 g.

Przykład 6:Kompletna głowica wirnika niwelatora laserowego składająca się z płyty podstawowej i obudowy (poliamid) z 7 wstawkami metalowymi i nadrukiem. Ciężar ok. 460 g.

Jakie połącznie elementów konstrukcyjnych najlepiej odpowiada Waszym potrzebom? Jakie istnieją technicznie, ekonomicznie i uzasadnione możliwości montażu części? Dzięki naszej obszernej wiedzy w zakresie materiałów i konstrukcji doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach.

Nasze komponenty systemowe są łączone pół- lub w pełni zautomatyzowanie za pomocą:

  • hermetyzacji
  • zgrzewania ultradźwiękowego
  • zaczepiania
  • łączenia śrubami
  • klejenia

Opcjonalnie oferujemy:

  • znakowanie za pomocą tampondruku
  • zastosowanie systemów uszczelniających z pianki poliuretanowej

Porozmawiajcie z nami! Bądźcie dla nas wyzwaniem!

Nasz konsultant

 

Robert Wiśniewski

Rauschert Sp. z o.o. Sp.k.
Ulica Jeleniogórska 4
58-533 Mysłakowice
Polska

wisniewski@rauschert.com.pl
Telefon +48 75 75 45 206
Fax +48 75 64 39 573

Chętnie opowiemy na wasze zapytania. W celu uzyskania oferty prosimy o przesłanie rysunku technicznego wraz z podaniem ilości.

 

Pan Pani * Proszę wypełnić wszystkie pola

rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE