rauschertEnglishrauschertDeutsch rauschertSzukaj
CeramikaTechniczna
TworzywaSztuczne
Podzespoly
EnergiaInzynieria

 

 

wer

Kształtki z tworzyw sztucznych

Zaliczamy się do najważniejszych producentów kształtek z tworzyw sztucznych w niemczech. Oferujemy również budowe form wtryskowych.

Rauschert produkuje od ponad 100 lat części techniczne z ceramiki. Już w 1996 roku rozszerzyliśmy naszą produkcje na wszystkie termoplastyczne tworzywa sztuczne. Dzisiaj zaliczamy się do najważniejszych producentów kształtek z tworzyw sztucznych w Niemczech. Powodem tego jest ciągłe inwestowanie w szkolenie i rozwój naszych współpracowników oraz nowych technologii produkcyjnych.

W naszych działach zajmujących się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych powstają kształtki techniczne dla kompleksowych zastosowań. Oprócz zwykłych materiałów stosujemy także różnorodne materiały termoplastyczne o wysokiej wydajności (np. PEEK, PFA, PVDF, ETFE, E-CTFE). W przypadku wymogów szczególnych wykonujemy również komponenty kompozytowe.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub życzenia specjalne, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Staramy się podchodzić elastycznie do zamówień wykorzystując przy tym całą naszą wiedzę i doświadczenie.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

 


Skontaktuj się z naszym konsultantem:

Katarzyna Orzechowska
T: +48 75 75 45 206
F: +48 75 64 39 573
orzechowska@rauschert.com.pl

 

rauschertSzukaj    rauschertTargi    rauschertPrasa    rauschertPolityka Przedsiebiorstwa    rauschertWarunki dostaw i zakupów    rauschertImpressum    rauschertCofnij    rauschertProjektUE